Hakkında

1980 yılında Altunkaya ailesi tarafından kurulan Altunkaya Şirketler Grubu, merkezi Gaziantep’te bulunan ve birçok alanda faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen dev işletmelerinden biridir. Gıda sektöründen içecek sektörüne, sağlık ve temizlik sektöründen beyaz eşya sektörüne kadar birçok alanda Türkiye’yi dış pazarlarda temsil etmektedir.

Altunsa, Altunkaya Şirketler Grubunun gıda sektöründeki dev markasıdır. 1996 yılından bu yana binden fazla ürünüyle mutfakların hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün gamına sahip olan Altunsa, sektöründeki son teknoloji üretim hatlarıyla tüketicilerine kaliteli, hijyenik ve sağlıklı ürünler sunarak Türkiye’nin yüz akı olmayı başarmıştır.

Altunsa, iç piyasada da ağırlığını artıran, ihracat pazarından Afirika’dan Orta Asya’ya kadar büyük bir alanda Türkiye’nin ismini gururla taşımaktadır.

Vizyon

İnsan sağlığını ön planda tutarak yüksek kalitede ürün üretmek, müşterileri ve tedarikçileri ile bir bütün olmak, teknolojiyi takip edip, sürekli kendini geliştiren ve dünya pazarlarında bilinirliğini en üst seviyeye taşımaktır.

Misyon

Çevre ve insan sağlığına önem veren sosyal sorumluluk bilincine sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, pazarlarda kaliteli ürün markası algısıyla anılmak ve tüm faaliyet gösterdiği pazarlara kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.