Hakkında

1980 yılında Altunkaya ailesi tarafından kurulan Altunkaya Şirketler Grubu, merkezi Gaziantep’te bulunan ve birçok alanda faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen dev işletmelerinden biridir. Gıda sektöründen içecek sektörüne, sağlık ve temizlik sektöründen beyaz eşya sektörüne kadar birçok alanda Türkiye’yi dış pazarlarda temsil etmektedir.

Altunsa, Altunkaya Şirketler Grubunun gıda sektöründeki dev markasıdır. 1996 yılından bu yana binden fazla ürünüyle mutfakların hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün gamına sahip olan Altunsa, sektöründeki son teknoloji üretim hatlarıyla tüketicilerine kaliteli, hijyenik ve sağlıklı ürünler sunarak Türkiye’nin yüz akı olmayı başarmıştır.

Altunsa, iç piyasada da ağırlığını artıran, ihracat pazarından Afirika’dan Orta Asya’ya kadar büyük bir alanda Türkiye’nin ismini gururla taşımaktadır.

Vizyon

İnsan sağlığını ön planda tutarak yüksek kalitede ürün üretmek, müşterileri ve tedarikçileri ile bir bütün olmak, teknolojiyi takip edip, sürekli kendini geliştiren ve dünya pazarlarında bilinirliğini en üst seviyeye taşımaktır.

Misyon

Çevre ve insan sağlığına önem veren sosyal sorumluluk bilincine sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, pazarlarda kaliteli ürün markası algısıyla anılmak ve tüm faaliyet gösterdiği pazarlara kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

Kalite Politikamız

* Hizmet sunduğumuz, gıda, içecek, temizlik hijyen ve sağlık ürünleri, beyaz eşya, mutfak eşyası, demir ürünleri sektörlerinde tedarikçi ve müşterilerimizle ile kurumsal iletişimde teknolojik imkânları kullanarak hızlı ve etkin çalışma sistemi oluşturmaktır. * Uluslararası standartlar düzeyinde sürdürülebilir hizmet vermek için, kurumumuzdaki tüm süreçlerde etkin kalite yönetim sistemleri oluşturmak, uygulamak, yürütmek, * Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır. * Müşterilerimize faydalı hizmetler sunmak amacıyla, mükemmeli hedefleyen bir tutumla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin, öncelikle tüm müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için; * Kurumumuzda katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm proseslerimizde Liderliği ve çalışan katılımını teşvik etmek, * Sürekli gelişim için eğitimleri, kültürel ve sportif faaliyetleri artırmak; bu etkinliklerin sağladığı faydalar konusunda toplumun her kesiminde farkındalık oluşturmak ve tabana yayılmasını sağlamak ve bu yolla kurumsal kültürün oluşmasını ve oturmasını sağlamak * ISO 9001:2015 Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmek